Kontaktní formulář
Kontaktujte nás

*Pole jsou povinná.
Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb.

Představení firmy

Od založení firmy v roce 2011 jsme se díky zkuěnému týmu a kvalitně poskytovaných služeb zařadili mezi přední hráče v oblasti pronájmu mobilních toalet a sanitární techniky v České republice.

JSME RYZE ČESKÁ FIRMA působící na trhu sanitární hygieny od roku 2011. Přestože se na první pohled může zdát, že jsme firma velmi mladá, naši kmenoví zaměstnanci působí v oboru sanitární hygieny více jak 16 let .

Od roku 2011 jsme spolu s našimi zákazníky urazili dlouhou cestu, během které jsme se díky zkušenému týmu a kvalitě poskytovaných služeb zařadili mezi přední hráče v oblasti pronájmu mobilních toalet a sanitární techniky v České republice.

A je to právě kvalita poskytovaných služeb a rychlost dodávek produktů, co tvoří stavební kameny naší společnosti.

Hlavní firemní činností je pronájem mobilních toaletních kabin včetně kompletního servisu, mycích stání, urinálních stojanů, žlabů, oplocení a bariér, odpadkových košů, skladových a kancelářských kontejnerů v různých verzích vybavení.

Naše služby lze využít kdekoliv a při jakékoliv příležitosti od použití ve stavebním průmyslu, na společenských a kulturních akcích, koupalištích až po soukromé využití a to formou dlouhodobých i krátkodobých pronájmů.

Výběrem služeb naší společnosti nedochází pouze k obyčejnému prodeji, ale k obchodnímu partnerství, které je založeno na požadavcích, představách a potřebách zákazníků a vysoce profesionálního přístupu všech našich zaměstnanců.

Dana Lovětínská
Jednatelka

Proč spolupracovat s námi?

Rychlost

Rozumíme vašim potřebám a jsme připraveni se jim přizpůsobit. Díky logistické síti jsme schopni v krizových případech dodat objednávku do 24 hodin.

Působíme po celé ČR

Díky strategickému umístění centrály společnosti v Nymburku a několika dalším pobočkám v ostatních krajích, poskytujeme naše služby po celé České republice.

Kvalitní služby

Produkty dodáváme vždy čisté a připravené k okamžitému použití přesně tam, kde je potřebujete. Pravidelná obměna produktů zaručuje jejich maximální kvalitu a poskytovaný komfort.

Fakturace na míru

Našim zákazníkům fakturujeme pouze skutečnou dobu pronájmu po dnech. Sami si pak můžete vybrat frekvenci vyúčtování - týdně, měsíčně nebo třeba všechny zakázky do jedné faktury.