Mobilní WC – 8 výhod jejich použití

Plánujete venkovní akci a řešíte, jak co nejlépe zajistit komfortní hygienické zázemí pro vaše zaměstnance, hosty či návštěvníky?

Není nic jednoduššího, než si pronajmout mobilní WC!

Pokud ale stále váháte, jaké výhody vám pronájem mobilních toalet může přinést, připravili jsme pro vás přehled několika základních benefitů, které by vám v rozhodování mohly pomoci.

 

1. Vejdou se všude

Stojná plocha mobilní toaletní kabiny je většinou kolem 1m2, proto ji umístíte do jakéhokoliv zákoutí vaší zahrady či stavby, aniž by vám někde překážela.

 

2. Nepotřebují obsluhu

Na rozdíl od veřejných záchodů k nim nepotřebujete zaměstnat člověka na mytí či údržbu.

Díky nulové možnosti jejich ucpání je jediným servisem mobilních záchodů jejich pravidelný vývoz. O ten se vždy postará firma, která pronájem mobilních WC zajišťuje.

V případě poškození či znečištění kabiny vám takováto firma mobilních záchod vymění za nový.

 

3. Nepotřebují napojení na zdroj vody ani kanalizaci

Mobilní WC jsou ideální na místa, kde neexistuje možnost napojení na vodovodní síť či kanalizaci. Prostě je umístíte kam potřebujete a o nic se nestaráte.

 

4. Cenová dostupnost

Mobilní záchody jsou cenově dostupné jak pro jednotlivce, tak pro firmy. Kromě toho vám ušetří část nákladů za energie (voda, elektřina) a další peníze ušetříte i za vybavení toalet – mýdlo, papírové utěrky, dezinfekce či toaletní papír jsou většinou součástí pronájmu.

 

5. Přístupné pro všechny

Mobilní toalety jsou dnes dostupné také ve variantách pro handicapované, kdy tyto kabiny umožňují jejich uživatelům vjezd s invalidním vozíkem, po stěnách jsou madla pro usnadnění pohybu a kabiny jsou navíc zvětšené, což v případě nutnosti umožňuje vstup doprovodu handicapované osoby.

Na trhu existují také malé toaletní kabiny speciálně uzpůsobené pro dětské návštěvníky. A rodiče s malými dětmi jistě ocení provedení kabiny s přebalovacím pultem.

 

6. Zápach pod kontrolou

Moderní mobilní wc mají zajištěn odvod zápachu z kabiny pomocí střešního komínku. Nejdůležitější ovšem je zajistit pravidelný vývoz toalety firmou, od které si ji pronajímáte. S touto pravidelnou službou vás zápach trápit nebude.

Pro další odbourání zápachu je možné pronajmout si WC s naparfemovanými stěnami – ideální pro společenské akce, svatby atp.

 

7. Paraziti a hmyz

Použití mobilních toalet vás zbaví problému s hmyzem a parazity. Ten se týká zejména suchých záchodů tzv. kadibudek, které jsou dlouhodobě staticky umístěné v prostoru, kde k sobě přitahují hmyz a v odpadních nádobách se hromadí paraziti.

Mobilní toalety vás obou problémů zbaví.

 

8. Luxusní provedení

Už dávno neplatí, že jsou kadibudky jen ošklivé plastové budky, které se hodí tak maximálně na stavbu.

Dnes se setkáte s luxusním provedením mobilních toalet, kdy jsou kabiny vybaveny porcelánovými umyvadly i toaletními mísami. Nechybí zde ani bezdotyková technika v podobě dávkovačů na mýdlo, osoušečů rukou či WiFi. 

Takovýto komfort vám poskytnou například naše sanitární karavany.

 

Ať už pořádáte zahradní party pro pár svých přátel nebo akci pro tisíce lidí, mobilní WC vám dají jistotu, že bude vaše akce z pohledu hygieny zajištěná na jedničku.

 

Prohlédněte si naši celou nabídku mobilních WC. S výběrem modelů a vhodným počtem vám rádi poradíme.