Představení firmy

JSME RYZE ČESKÁ FIRMA působící na trhu sanitární hygieny od roku 2011. Přestože se na první pohled může zdát, že jsme firma velmi mladá, naši kmenoví zaměstnanci působí v oboru sanitární hygieny více jak 16 let .

Od roku 2011 jsme spolu s našimi zákazníky urazili dlouhou cestu, během které jsme se díky zkušenému týmu a kvalitě poskytovaných služeb zařadili mezi přední hráče v oblasti pronájmu mobilních toalet a sanitární techniky v České republice.

A je to právě kvalita poskytovaných služeb a rychlost dodávek produktů, co tvoří stavební kameny naší společnosti.

Hlavní firemní činností je pronájem mobilních toaletních kabin včetně kompletního servisu, mycích stání, urinálních stojanů, žlabů, oplocení a bariér, odpadkových košů, skladových a kancelářských kontejnerů v různých verzích vybavení.

Naše služby lze využít kdekoliv a při jakékoliv příležitosti od použití ve stavebním průmyslu, na společenských a kulturních akcích, koupalištích až po soukromé využití a to formou dlouhodobých i krátkodobých pronájmů.

Výběrem služeb naší společnosti nedochází pouze k obyčejnému prodeji, ale k obchodnímu partnerství, které je založeno na požadavcích, představách a potřebách zákazníků a vysoce profesionálního přístupu všech našich zaměstnanců.

Dana Lovětínská
Jednatelka