Pronájem V.I.P. sanitárních karavanů

Pořádáte akci pro V.I.P. klienty, svatbu nebo oslavu pro své blízké a nevíte si rady, jak všem návštěvníkům zajistit komfortní hygienické zázemí na úrovni? Máme pro vás řešení! V naší nabídce totiž naleznete 3 druhy V.I.P. sanitárních kontejnerů, se kterými si vaši hosté budou připadat jako ve vlastní koupelně. Kromě keramických toalet a pisoárů v nich nechybí ani WiFi HotSpot, MP3 audio či vytápění.

V.I.P. SANITÁRNÍ KARAVAN – XXL

Z každé vaší akce nyní uděláme VIP událost!

Pořádáte akci pro větší množství lidí a chcete jim poskytnout maximální pohodlí a luxusní sociální zázemí? Potom je náš nový V.I.P. sanitární přívěs určen přímo pro vás. Tento luxusní toaletní přívěs poslouží až pro 3 000 lidí.

Celková hmotnost: 3 500 kg
Celková délka: 10 350mm
Celková šířka: 2 550 mm
Celková výška: 2 850 mm

V.I.P. SPRCHOVÝ KARAVAN – XXL

Luxusní mobilní koupelna

Představujeme vám mobilní řešení pro zajištění hygieny vašich venkovních akcí a eventů. Tímto řešením je náš unikátní V.I.P. sprchový karavan XXL. Ten v sobě skrývá 10 samostatných sprchových koutů s vlastními převlíkacími kabinkami.

Celková hmotnost: 3 500 kg
Celková délka: 9 090 mm
Celková šířka: 2 500 mm
Celková výška: 2 850 mm

V.I.P. SANITÁRNÍ KARAVAN – S

Z každé vaší akce nyní uděláme VIP událost!

Pořádáte akci pro své blízké, zákazníky nebo partnery a chcete jim poskytnout plnohodnotné luxusní sociální zázemí? Potom je náš nový V.I.P. sanitární přívěs určen přímo pro vás.

Celková hmotnost: 3 000 kg
Celková délka: 6 000 mm
Celková šířka: 2 500 mm
Celková výška: 3 180 mm

V.I.P. SANITÁRNÍ KARAVAN ONE

Mobilní sanitární jednotka

Oproti ostatním modelům má náš V.I.P. sanitární karavan One jasnou výhodu – můžete si jej sami vyzvednout na našich pobočkách, odvézt si ho na místo určení, kde ho sami zvládnete nainstalovat pro bezproblémové použití. Po ukončení akce jej zase vrátíte na naší pobočku.