Pronájem V.I.P. sanitárních karavanů

Pořádáte akci pro V.I.P. klienty, svatbu nebo oslavu pro své blízké a nevíte si rady, jak všem návštěvníkům zajistit komfortní hygienické zázemí na úrovni? Máme pro vás řešení! V naší nabídce totiž naleznete 3 druhy V.I.P. sanitárních kontejnerů, se kterými si vaši hosté budou připadat jako ve vlastní koupelně. Kromě keramických toalet a pisoárů v nich nechybí ani WiFi HotSpot, MP3 audio či vytápění.

V.I.P. SANITÁRNÍ KARAVAN – XXL

Z každé vaší akce nyní uděláme VIP událost!

Pořádáte akci pro větší množství lidí a chcete jim poskytnout maximální pohodlí a luxusní sociální zázemí? Potom je náš nový V.I.P. sanitární přívěs určen přímo pro vás. Tento luxusní toaletní přívěs poslouží až pro 3 000 lidí.

Celková hmotnost: 3 500 kg
Celková délka: 10 350mm
Celková šířka: 2 550 mm
Celková výška: 2 850 mm

V.I.P. SPRCHOVÝ KARAVAN – XXL

Luxusní mobilní koupelna

Představujeme vám mobilní řešení pro zajištění hygieny vašich venkovních akcí a eventů. Tímto řešením je náš unikátní V.I.P. sprchový karavan XXL. Ten v sobě skrývá 10 samostatných sprchových koutů s vlastními převlíkacími kabinkami.

Celková hmotnost: 3 500 kg
Celková délka: 9 090 mm
Celková šířka: 2 500 mm
Celková výška: 2 850 mm

V.I.P. SANITÁRNÍ KARAVAN – S

Z každé vaší akce nyní uděláme VIP událost!

Pořádáte akci pro své blízké, zákazníky nebo partnery a chcete jim poskytnout plnohodnotné luxusní sociální zázemí? Potom je náš nový V.I.P. sanitární přívěs určen přímo pro vás.

Celková hmotnost: 3 000 kg
Celková délka: 6 000 mm
Celková šířka: 2 500 mm
Celková výška: 3 180 mm